Workshopy tiffany techniky

Workshopy tiffany techniky
7
Kurzy workshopy

Informace o jednotlivých workshopech, které nabízím.

PŘIHLÁŠKY

na e-mail:

info(zavináč)vitrazetiffany.cz

Přijďte se nechat unést magickým světem tiffany techniky. Užijte si nezapomenutelné chvíle na workshopech, které jsou přístupné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé nadšence tohoto uměleckého směru. Vyberte si z bohaté nabídky jednodenních a víkendových workshopů, nebo, pokud jste pokročilí zájemce, se ponořte do tvorby nádherných kulatých stínítek. Přihlaste se ještě dnes a začněte tvořit vlastní vitráže z barevných skel. Těšíme se na vás a na společné objevování všech tajemství této fascinující techniky! Užijte si svůj kreativní potenciál a získejte nové dovednosti, které povznášejí váš duch i domov. V našem prostředí plném odborného vedení se stáváte součástí tradice a uměleckého dědictví. Nechte se inspirovat a odvažte se tvořit skutečné klenoty nezaměnitelnou tiffany technikou. Připojte se k nám a objevte krásu vytvářených vitráží. Vstupte do světa vitráží tiffany technikou a otevřete dveře k nekonečné kreativitě.

7

Jednodenní workshopy tiffany techniky

Tyto workshopy jsou určeny především pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s tiffany technikou. V první části se učí řezat sklo, což je nejdůležitější dovednost, kterou potřebují při tvorbě vitráží. Následně si vyberou šablonu a během dne si projdou celým výrobním procesem, na jehož konci drží svou první vitrážku v ruce.

Jednodenní workshop  1.990 Kč

Víkendové workshopy tiffany techniky

Workshopů, které probíhají od pátečního pozdního odpoledne do neděle, se mohou účastnit jak začátečníci, tak pokročilí. Začínáme vždy v pátek v 17.00 a pokračujeme v sobotu a neděli. V pátek začátečníci projdou rychlokurzem řezání skla a vyrobí si drobnou vitrážku. V následujících dnech si mohou vyrobit buď nějakou větší vitráž na zeď či do okna. Vyrábějí se zrcadla, větší vitráže, obrazy. Také si mohou vyrobit jednodušší panelovou, nejčastěji šestibokou, lampu.

Víkendový workshop – větší vitráž, zrcadlo nebo stínítko na lampu  5.530 Kč

Tvorba lampy s kompletní elektroinstalací a lampovou nohou 6.930 Kč

Tvorba kulaté lampy tiffany technikou

Tento workshop je určen pouze pro pokročilé účastníky. Zde je již kladen velký důraz na přesné řezání skla a na další dovednosti. Většinou se se zájemci domlouvám na několik víkendů či mohou přijet na celotýdenní tvoření v prvním červencovém týdnu. Velké letní tvoření letos proběhne 1.-7.7.2024

Tvorba kulatého stínítka bez lampové nohy 8.500 Kč

Tvorba kulatého stínítka s lampovou nohou  9.990 Kč

7

PŘIHLÁŠKY

na e-mail:

info(zavináč)vitrazetiffany.cz

7

Individuální workshopy tiffany techniky

Někteří zájemci o workshopy tiffany techniky chtějí být na workshopu sami. I těm vycházím vstříc. Tyto workshopy se uskutečňují po dohodě v sobotu, neděli nebo pondělí. Ceny se pochopitelně liší.

Jednodenní workshop 3.500 Kč

Víkendový workshop – větší vitráž, zrcadlo nebo stínítko na lampu 7.400 Kč

Tvorba lampy s kompletní elektroinstalací a lampovou nohou 8.500 Kč

Cena workshopu tvorba kulatého stínítka bez lampové nohy 10.500 Kč

Tvorba kulatého stínítka s lampovou nohou 11.990 Kč

Těším se na vás na workshopech tiffany techniky.

PŘIHLÁŠKY

na e-mail:

info(zavináč)vitrazetiffany.cz

Workshopy tiffany techniky a mozaiky vedu v Českých Budějovicích na adrese Mánesova 11/3b. Ateliér se nachází v areálu Koh-i-nooru v paneláčku. Vstupujeme z Mánesovy ul. naproti administrativní budově Piano.

Když budete potřebovat další informace, kontaktujte mě.